Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chwalenia się ciąg dalszy :P

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ta occia ma ksywe "gladiator". Mnie sie podoba bo autko rzuca sie w oczy co prawda nie jestem zwolennikiem tego typu spoilerków(tylna klapa) ale ktoś włożył w to autko dużo pracy i chwała mu za to - im dalej od fabryki tym lepiej
    Zapraszam na www.rebel-tuning.com

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Maicroft
      Najlepsze z tego to jest chyba ta laska i skora (kolejnosc dowolna) :diabelski_usmiech
      zgadzam sie z Toba :twisted: a laska tez moze byc :wink:


      co do pierwszej octawi to widzialem ja chyba w realu jak wracalem z mielna do poznania

      Komentarz


      • #28
        minus
        za małe felgi
        chrom klamki
        za bardzo wypasiony tylny zderzak

        plus
        przedni zderzak ok
        siatki ok, no moze powinny byc w czarnym kolorze
        to moje zdanie
        daj jeszcze troche fotek , tył przód, srodek

        Komentarz


        • #29
          Gdzie mozna kupic takie listwy chromowane dokola lini okien i gdzie to zalozyc.
          Niestety tylko 160.4 KM i 380 Nm

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez PPK
            Gdzie mozna kupic takie listwy chromowane dokola lini okien i gdzie to zalozyc.
            Przeczytaj moj post na samej gorze tej strony.

            Hint: Romix - Dystrybutor spinek samochodowych
            TDI 205PS

            Komentarz


            • #31
              A ktory z tych artykulów da mi ten efelkt ktory jest na zdjeciu chodzi mi o obramowanie okien.
              Niestety tylko 160.4 KM i 380 Nm

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez PPK
                A ktory z tych artykulów da mi ten efelkt ktory jest na zdjeciu chodzi mi o obramowanie okien.
                Błąd 404 - Dystrybutor spinek samochodowych
                Na moj gust najlepszy bedzie ART. 335C lub ART. 329C

                Na rysunkach podany jest wymiar w mm, najlepiej zmierzyc na samochodzie, ktora lepiej podejdzie, albo podjechac i poprosic o probke na przymiarke, ewentualnie poprosic o jej wysylke.
                TDI 205PS

                Komentarz


                • #33
                  Witam. Gdyby ktos przetestowal ten patent z listwami, to prosze o info i jakas relacje zdjeciowa. Mieszkam kawalek od wawy. Nie chcialbym kupowac w ciemno.
                  pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #34
                    Więc tak, jak chodzi o listwy to na pewno tańsze dostaniecie na Allegro, ale jak kto woli.
                    Co do wymiarów listew to zalecał bym szerokości 7-8 mm gdyż szersze są ciężkie do wyprofilowania (marszczą sie na łukach i wygląda to na prawde mało ciekawie). Natomiast węższe będą słabo widoczne. Gdyby sie ktoś decydował na zrobienie chromów również przy listwach bocznych to na ten element najlepiej nadają sie listwy o szerokości od 12mm (wąskie są praktycznie nie widoczne).
                    Dla zainteresowanych mogę sie podzielić instrukcją montażu tych listew (info na maila).
                    Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                    Komentarz


                    • #35
                      Ile mb tej listwy potrzeba , zeby wygladalo to tak jak u Ciebie :?:
                      pozdro

                      Komentarz


                      • #36
                        W zależności jak dotniesz wyjdzie ci około 18mb na całe auto, albo koło 10mb na same okna (ilość podana z zapasem).
                        Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez MiKruS
                          Zamieszczone przez PPK
                          A ktory z tych artykulów da mi ten efelkt ktory jest na zdjeciu chodzi mi o obramowanie okien.
                          Błąd 404 - Dystrybutor spinek samochodowych
                          Na moj gust najlepszy bedzie ART. 335C lub ART. 329C

                          Na rysunkach podany jest wymiar w mm, najlepiej zmierzyc na samochodzie, ktora lepiej podejdzie, albo podjechac i poprosic o probke na przymiarke, ewentualnie poprosic o jej wysylke.

                          Mam troche daleko do tej firmy a wlasciciel tej octavi na zdjeciu jest na tym forum ?? jak tam to moze by sie podzielil ze mna informacja ktory to z artykołow ma zamontowany na swoim bolidzie. A i jeszcze jedno probowalem z tymi listwami z allegro ale to nie jest to nie daja sie formowac sa sztywne i nie chca sie dobrze trzymac. A z tej firmy sadze ze chyba na obramowanie lini okien najlepsze bedzie ART. 241CN.
                          Niestety tylko 160.4 KM i 380 Nm

                          Komentarz


                          • #38
                            Te listyw trzeba opalarka na goraco formowac. Inna sprawa, ze tez allegro to nic innego jak listwy do mebli i na sloncu sie szybko niszcza...
                            "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                            Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                            STOP ECO-TERRORISM!

                            Komentarz


                            • #39
                              Uparłem sie na te listwy i musze cos takiego miec u siebie. Ale ze trzeba cos z opalarka kabinowac to napewno sam tego nie zrobie. :cry:
                              Niestety tylko 160.4 KM i 380 Nm

                              Komentarz


                              • #40
                                Montaż tych listew na zimno jest delikatnie mówiąc pomyłką listwy należy przed przyklejeniem odpowiednio uformować na samochodzie. Montaż jest na prawde banalny, tylko trzeba troche dokładności.
                                Te z allegro na razie u mnie sie spisują dobrze tylko w miejscach gdzie jest słabo uformowana listwa klej nie wytrzymuje (taśma dwustronna i jest po problemie).
                                W razie potrzeby możecie do mnie pisać na gg 6586823 (po 17-tej zawsze niewidoczny) to jak tylko będę mógł to pomoge. Niestety z pewnych przyczyn nie mogę zamieścić tutaj instrukcji montażu tych listew, ale poradą zawsze wespre każdego posiadacza Octavii
                                Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez luky8
                                  Niestety z pewnych przyczyn nie mogę zamieścić tutaj instrukcji montażu tych listew, ale poradą zawsze wespre każdego posiadacza Octavii
                                  Dzieki za dotychczasowe porady . Mam jeszcze jedno pytanie (zadam je tu, a nie na priv, bo moze przyda sie innym): Gdzie ta listwe sie przykleja ? Na gumowej uszczelce wokol okna, czy do blachy ponad uszczelka okna ?
                                  S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                                  Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                                  -------------------------------------------------------------------------
                                  O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                                  O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                                  O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Przykleja sie do uszczelki bo jak przykleisz do drzwi to koło lusterka wstecznego nie będzie jak estetycznie zakończyć tej listwy, a tak dojdzie ona do czarnego plastiku od mocowania lusterka. Przede wszystkim dobrze należy oczyścić uszczelke i tak jak pisałem wcześniej NAJPIERW NALEŻY UKSZTAŁTOWAĆ LISTWE A PÓŹNIEJ JĄ PRZYKLEIĆ (doświadczenie własne )

                                    [ Dodano: Nie 16 Sty, 05 13:44 ]
                                    Dla zainteresowanych, tu jest jeszcze pare fotek: Strona domeny tuning.com.pl
                                    Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X